Když už produkt ze zámoří kupujeme, kupujeme ho férově.

Rozhodli jsme se v této nelehké době podpořit několik výrobců na ostrově Bali a rádi bychom Vám nabídli zboží z exotického ostrova Bali.

Balijští řemeslníci jsou velice zruční, nadaní a oplývají velkou trpělivostí, díky čemuž zhotovují velice precizní ruční výrobky z bambusu - bambusová brčka, z ratanu (trávy Atte) - ratanové kabelky, batikovaných látek - dámské kalhotové sukně, oblečení z Rayonu - harémové kalhoty z příjemného materiálu, z bavlny - drhané tašky a macramé a dalších přírodních materiálů jako jsou poplární lapače snů.

Líbí se nám koncept Fair Trade, tedy férový obchod. Usilujeme o spravedlivější obchod s lidmi v rozvojovém světě a to zejména pomocí férových obchodních podmínek pro drobné výrobce. Osobně jsme si domluvili spolupráci s výrobci lapačů snů, švadlenami, řemeslníky vyrábějícími batikované látky metodou, která má na ostrově Bali mnoha set letou tradici. Navázali jsme spolupráci s košíkáři, kteří pletou úžasné ratanové kabelky z trávy Atte a v neposlední řadě podporujeme výrobce drhaných tašek a závěsných dekorací macramé.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.